Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Vizualizácie exteriéru

-->

V rámci vizualizácii exteriérov ponúkame našim klientom širokú škálu služieb, ako napríklad vizualizácie rodinných a bytových domov, obchodných centier, priemyselných budov a parkov, územných plánov, urbanistických štúdií, projektov pre architektov a developerov.

Vizualizácie rodinných domov pre vydavatelov katalógov

Vizualizácie pre katalógy rodinných domov dodávame vo viacerých variáciách, vyzualizácie vypracujeme podľa Vašich požiadaviek, aby bol zabezpečený čo najlepší pomer cena/kvalita.

All-in-one služby a projekty pre developerov

Developerom ponúkame nielen služby 3D vizualizácií, ale tiež grafický návrh a výrobu marketingových materiálov od prezentačných brožúr až po billboardy. Nevyhnutnou časťou prezentácie je aj webová stránka, ktorú Vám navrhneme a realizujeme tiež za skvelé ceny.

Služby pre architektov - projekty a štúdie

Pre architektov ponúkame spoluprácu pri vypracovaní architektonických štúdií a projektov. Na základe Vašich požiadaviek spracujeme ako 3D vizualizácie, tak aj 2D dokumentáciu z Vami dodaných podkladových materiálov.

Vizualizácie pre výrobcov/predajcov fasádnych omietok a obkladov

Vizualizáciami domov omietnutými jednotnými kombináciami farieb alebo obkladov dokážete lepšie prezentovať finálny výsledok použitých omietok/obkladov.

Vaši zákazníci si tak budú vedieť lepšie predstaviť, ako dané kombinácie farieb reálne pôsobia .

 

-->